Vítejte v CALLIDE TEL

Zabýváme se optimalizací telefonních poplatků pro firemní i soukromou klientelu a poradenstvím v oblasti telekomunikací. Prostřednictvím našich spolupracovníků vám pak poskytneme kvalifikované rady v oboru.

Proč optimalizovat?

Objevila se řada nových technických a provozních alternativ, součástí běžné marketingové praxe operátorů se stala různorodá schémata slev, volné minuty volání či účtování na základě objemu přenesených dat. Posouzení těchto alternativ a výběr co nejvhodnějšího řešení je však paradoxně stále komplikovanější a pro subjekty, které nepracují přímo v oboru, někdy téměř nemožné. Přitom efektivním řízením, výběrem vhodných služeb a optimálních tarifních programů mohou všechny ušetřit vysoké částky.

Na základě vašich výdajů za telekomunikační služby Vám provedeme analýzu a doporučíme optimální službu i operátora. Výsledkem je snížení měsíčních nákladů na provoz telefonů až o 30%. Objektivní porovnání jednotlivých tarifních programů, které se zdá na první pohled jednoduché, je bez úzké specializace, profesionálních znalostí a softwarových nástrojů téměř nemožné. Často stačí krátká konzultace a Váš problém je vyřešen.

Při optimalizaci telefonních poplatků se zjišťuje, zda tarif, který používáte, je tím nejvhodnějším. Pokud tomu tak není, navrhne Vám naše společnost změnu tarifu u stávajícího operátora. V případě, že u stávajícího operatora vhodný tarif nenalezneme, doporučíme Vám jiného operátora, kde dosáhnete na výhodnější tarify a podmínky.

Zastupujeme klinety při jednání s operátory. (uzavírání, změny, rušení smluv apod.).

Vyznáte se ve stále komplikovanějších cenových programech, které nabízejí operátoři?

  • Máte ucelený přehled o stávajícím stavu a víte, jaké jsou možnosti jeho rozvoje v budoucnu?
  • Domníváte se, že ve vaší firmě už není prostor pro optimalizaci nákladu na telekomunikační služby?
  • Znáte v potřebném detailu strukturu nákladů na své komunikační řešení, a můžete tak kvalifikovaně rozhodovat o možnostech nabízených vaší firmě?
  • V případě, že na většinu otázek nedokážete odpovědět ANO, kontaktujte nás.

 

Vyplňte kontaktní formulář: